Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 26 Mai
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tor. 26 Mai
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Tor. 26 Mai
kl 19:00 - 20:30
Lyn 09 og 10
Fre. 27 Mai
kl 08:00 - 20:00
Oslo Hundeshow 2022
Stovner hundeklubbs hovedarrangement 2022 Ingen…
Man. 30 Mai
kl 18:00 - 19:15
Lørenskog 11-13
Man. 30 Mai
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Man. 30 Mai
kl 19:00 - 21:00
Lillomarka ski
Styremøte
Man. 30 Mai
kl 19:30 - 21:00
NSSL
Nittedal Skiskytterlag
Tir. 31 Mai
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 19:30
Kjelsås
20 stk
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Ons. 1 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Ons. 1 Jun
kl 18:00 - 21:00
Rulleskikurs
Oslo Sportslager
Tor. 2 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tor. 2 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Man. 6 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Man. 6 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lørenskog 11-13
Man. 6 Jun
kl 19:30 - 21:00
NSSL
Nittedal Skiskytterlag
Tir. 7 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kjelsås
20 stk
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Ons. 8 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Tor. 9 Jun
kl 17:15 - 18:00
Trenermøte
Lillomarka Skiklubb
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lyn 09 og 10
Fre. 10 Jun
kl 17:30 - 20:00
Team Nittedal
50-60 utøvere
Lør. 11 Jun
kl 08:30 - 00:00
Privat arrangement
For Ragnhild Wengaard
Lør. 11 Jun
kl 09:00 - 12:00
Team Nittedal
50-60 utøvere
Man. 13 Jun
kl 18:00 - 19:15
Lørenskog 11-13
Man. 13 Jun
kl 18:00 - 19:30
Lillomarka ski
Foreldremøte
Man. 13 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Man. 13 Jun
kl 19:30 - 21:00
NSSL
Nittedal Skiskytterlag
Tir. 14 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
O-Troll kveld Lillomarka O-lag
Tor. 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
Triathlon LSK/HSIL/Årvoll/BSK/Koll
Tor. 16 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tor. 16 Jun
kl 18:00 - 22:00
Stovner hundeklubb, agilitykurs
Tor. 16 Jun
kl 19:00 - 20:30
Lyn 09 og 10
Fre. 17 Jun
kl 16:00 - 21:00
WANG Romerike
sommeravslutning
Lør. 18 Jun
kl 09:00 - 11:00
Rustad damer veteran
20 stk
Man. 20 Jun
kl 19:30 - 21:00
NSSL
Nittedal Skiskytterlag
Tir. 21 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 21 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tor. 23 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Man. 27 Jun
kl 09:00 - 16:00
Kjelsås
Aktivitetsuke
Man. 27 Jun
kl 19:30 - 21:00
NSSL
Nittedal Skiskytterlag
Tir. 28 Jun
kl 09:00 - 16:00
Kjelsås
Aktivitetsuke
Tir. 28 Jun
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 28 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Tor. 30 Jun
kl 09:00 - 16:00
Kjelsås
Aktivitetsuke
Tor. 30 Jun
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…
Man. 4 Jul
kl 19:30 - 21:00
NSSL
Nittedal Skiskytterlag
Tir. 5 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 12 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 19 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 26 Jul
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 2 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Tir. 9 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Man. 15 Aug
kl 08:00 - 16:00
Multisportuka
Tir. 16 Aug
kl 08:00 - 16:00
Multisportuka
Tir. 16 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Ons. 17 Aug
kl 08:00 - 16:00
Multisportuka
Tor. 18 Aug
kl 08:00 - 16:00
Multisportuka
Fre. 19 Aug
kl 08:00 - 16:00
Multisportuka
Tir. 23 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Fre. 26 Aug
kl 07:00 - 15:00
Privat bedriftsarrangement
Triathlon
Tir. 30 Aug
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Ons. 31 Aug
kl 18:00 - 21:00
Rulleskikurs
Oslo Sportslager
Fre. 2 Sep
kl 12:00 - 22:00
HSIL/Line N
Lør. 3 Sep
kl 08:00 - 22:00
HSIL/Line N
Søn. 4 Sep
kl 09:00 - 17:00
Reservert RYE
Landeveiscup 2022. Avsluttende runde 4 september
Søn. 4 Sep
kl 17:00 - 20:00
Lillomarka ski
Kick-odf
Man. 5 Sep
kl 18:00 - 21:00
Team Kollen
Distanserenn
Tir. 6 Sep
kl 12:00 - 20:00
Rulleskirenn
Lillomarka skiklubb
Tir. 6 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Fre. 9 Sep
kl 16:00 - 00:00
Lillomarka ski
Jørgen Lindvik
Lør. 10 Sep
kl 08:00 - 20:00
Lillomarka ski
Jørgen Lindvik
Tir. 13 Sep
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa
Ons. 21 Sep
kl 18:00 - 21:00
Team Kollen
Sprintrenn
Man. 3 Okt
kl 07:00 - 20:00
Skiskytterskole
Arenahus   Skiskyting  
Lør. 15 Okt
kl 08:00 - 00:00
Lillomarka ski
Nærsamling
Søn. 16 Okt
kl 08:00 - 15:00
Lillomarka ski
Nærsamling
Tor. 17 Nov
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 24 Nov
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 1 Des
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 8 Des
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 15 Des
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 22 Des
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 29 Des
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 5 Jan 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 12 Jan 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 19 Jan 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 26 Jan 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 2 Feb 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 9 Feb 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 16 Feb 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 23 Feb 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 2 Mar 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 9 Mar 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 16 Mar 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Tor. 23 Mar 2023
kl 16:45 - 18:00
HSIL skileik
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 2 Mai
kl 18:00 - 21:00
Kick off OSSL
Arenahus  
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 07:30 - 18:30
Kurs
Arenahus   Kurs  
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 18:00 - 18:00
Kurs
Arenahus   Kurs  
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:00 - 22:00
Møte
Arenahus   Møte  
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 09:00 - 17:00
Nybegynnerkurs aglity
Agilitybane  
Væravhengig, flyttes hvis snø på banen   Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 16:00 - 22:00
Årsmøte Ossl
Arenahus   Skiskyting  
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 23 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 22 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 22 Mar
kl 12:00 - 13:00
Rødtvet skole
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Man. 21 Mar
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Fre. 18 Mar
kl 10:30 - 13:30
Aktivitetsdag Apalløkka skole
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 17 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 17 Mar
kl 16:00 - 21:00
Klubbmesterskap OSSL
Arenahus  
  Les mer  
Ons. 16 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 15 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 14 Mar
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Fre. 11 Mar
kl 08:00 - 17:00
Reklamefilm Antidoping Norge
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 9 Mar
kl 10:00 - 12:00
Apalløkka skole
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tir. 8 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Fre. 4 Mar
kl 09:00 - 14:00
Rommen skole
Skileik v/arenahuset  
5.trinn 50 elever   Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 2 Mar
kl 08:00 - 14:00
Grorud 4 trinn
Skileik v/gapahuk  
  Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 28 Feb
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 10:00 - 14:30
Ammerud skole AKS
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 21 Feb
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Fre. 18 Feb
kl 09:00 - 14:00
Apalløkka skole
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 09:00 - 14:00
Apalløkka skole
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 16 Feb
kl 09:00 - 14:00
Apalløkka skole
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 16 Feb
kl 08:45 - 13:00
Grorud skole 5 trinn
Skileik v/gapahuk  
  Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Man. 14 Feb
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Man. 14 Feb
kl 13:50 - 16:20
Groruddalen skole
Skileik v/gapahuk  
9CD   Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 8B og 8D
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 09:00 - 12:30
Rommen skole
9. trinn 47 elever   Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 08:00 - 18:00
Rigging til Rossignolrennet
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 19:30 - 21:00
Koll 2009
15 stk   Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 2011
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:30 - 21:30
Forberedelser Rossignolrennet
Pakking av startnummer   Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 16:30 - 18:00
HSIL skileik
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9D
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 09:00 - 13:30
FRIGO
språkgruppa 10 barn Kampen 2 klasser Svarttjern…   Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 19:00 - 20:00
Lyn 2009
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 18:30 - 20:00
Team Nedre Romerike
ca 10 utøvere   Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 18:30 - 20:00
Kjelsås 08
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 19:00
HSIL
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 19:00
Årvoll 2013
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
HSIL
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9C
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 09:00 - 13:30
FRIGO
Tøyen 2 klasser Haugen 2 klasser   Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 09:00 - 12:00
Rommen skole
69 elever   Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
Koll 2011
20 stk   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
Bækkelaget 14
10 stk   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 17:30 - 18:30
Telenorkarusellen
Skirenn for barn   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 13:50 - 16:20
Groruddalen 10 AB
Skileik v/gapahuk  
En klasse   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 09:30 - 11:00
Groruddalen 10 GH
Skileik v/gapahuk  
En klasse   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 09:00 - 13:30
FRIGO
Tiurleiken 2 klasser   Les mer  
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 20:30
Lørenskog 11/12
ca 20   Les mer  
Man. 7 Feb
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 08/09/10
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 19:00
Årvoll 2012
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 18:30
Årvoll 14/15
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 13:50 - 16:20
Groruddalen 9CD
Skileik v/gapahuk  
En klasse   Les mer  
Man. 7 Feb
kl 12:00 - 15:30
Apalløkka skole 8.trinn
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 09:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 11:00 - 15:00
Søndagskiosk 11-15
  Les mer  
Lør. 5 Feb
kl 10:00 - 12:00
Fossum junior
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 17:00 - 19:00
OSSL Fredagstreffen
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 14:30 - 16:30
Groruddalen skole
Skileik v/gapahuk  
20 elever   Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 8B og 8D
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 2011
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 16:30 - 18:00
HSIL skileik
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9A
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 09:00 - 13:30
FRIGO
Vahl 2 klasser   Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 08:00 - 14:00
Grorud 4 trinn
Skileik v/gapahuk  
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:00
Lyn 2009
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 18:30 - 20:00
Team Nedre Romerike
ca 10 utøvere   Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
Årvoll 2013
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 14:30 - 16:30
Groruddalen skole
20 elever   Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 09:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 08:45 - 13:00
Grorud skole 5 trinn
Skileik v/gapahuk  
Skileik og ski på arenaen   Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 17:30 - 18:30
Telenorkarusellen
Skirenn for barn   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 13:50 - 16:20
Groruddalen 10 AB
Skileik v/gapahuk  
En klasse   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 09:00 - 13:30
FRIGO
Tiurleiken 2 klasser Linderud 2 klasser   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 08:30 - 11:00
Groruddalen 10 GH
Skileik v/gapahuk  
:n klasse   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 20:30
Lørenskog 11/12 og 13/14
30 barn   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 08/09/10
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 19:00
Årvoll 2012
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 18:30
Årvoll 14/15
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 13:50 - 16:20
Groruddalen 9 cd
Skileik v/gapahuk  
En klasse   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 08:00 - 14:00
Grorud 4 trinn
Skileik v/gapahuk  
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 11:00 - 15:00
Søndagskiosk 11-15
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 10:00 - 17:00
Oslo skikrets trenerkurs
  Les mer  
Lør. 29 Jan
kl 09:00 - 17:00
Oslo skikrets trenerkurs
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 17:00 - 19:00
OSSL Fredagstreffen
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 13:00 - 16:00
Groruddalen skole
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 09:00 - 13:30
FRIGO, Vahl 6. trinn to klasser
Skileik v/arenahuset   Ski  
  Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 09:00 - 14:00
Ammerud skole, 7.trinn, 4 klasser
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 2011
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 16:30 - 18:00
HSIL skileik
  Les mer  
Tor. 27 Jan
kl 09:00 - 14:00
Ammerud skole, 6.trinn, 4 klasser
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 19:00 - 20:00
Lyn 2009
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 18:30 - 20:00
Team Nedre Romerike
ca 10 utøvere   Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 18:00 - 19:00
Årvoll 2013
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 13:00 - 16:00
Groruddalen skole
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 09:00 - 14:00
Ammerud skole, 4.trinn, 4 klasser
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 09:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Ons. 26 Jan
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 17:30 - 18:30
Telenorkarusellen
Skirenn for barn   Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
  Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 09:00 - 13:30
FRIGO, Linderud 5. trinn én klasse
Skileik v/arenahuset   Langrenn  
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 20:30
Lørenskog 11/12 og 13/14
30 barn   Les mer  
Man. 24 Jan
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 08/09/10
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 19:00
Årvoll 2012
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 18:30
Årvoll 14/15
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9E
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 08:00 - 12:30
Grorud 7 trinn
Skileik v/gapahuk  
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 11:00 - 15:00
Søndagskiosk 11-15
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 17:00 - 19:00
OSSL Fredagstreffen
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 8B og 8D
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 12:00 - 14:00
FRIGO, Linderud 8. trinn tre klasser
Skileik v/arenahuset   Ski  
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 09:00 - 15:00
Grorud skole 6 trinn, 2 klasser
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 2011
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 13-14
Skytebane  
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 16:30 - 18:00
HSIL skileik
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9A
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 09:30 - 13:00
Ammerud skole, 3.trinn
Anja Andresen /89 elever   Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 09:00 - 12:30
Grorud skole 6 trinn
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 19:30 - 21:00
Lørenskog
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 19:00 - 20:00
Lyn 2009
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 18:30 - 20:00
Team Nedre Romerike
ca 10 utøvere   Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL HL+ jr
Skytebane  
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 18:00 - 19:00
Årvoll 2013
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9B
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 09:00 - 12:00
Grorud skole 5trinn
Skileik v/gapahuk  
  Les mer  
Ons. 19 Jan
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 19:15 - 21:00
Team GLA
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trening OSSL 10-12
Skytebane  
  Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 18:00 - 19:30
HSIL/LSK
Felles treningstidspunkt for alle grupper i HSIL…   Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 17:00 - 18:00
Lillomarka Skiklubb
Rekruttgruppa   Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 15:30 - 18:30
Privat arrangement
Huken barnehage med foreldre   Les mer  
Tir. 18 Jan
kl 09:00 - 13:30
FRIGO, Linderud 5. trinn én klasse
Skileik v/arenahuset   Ski  
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 19:00 - 20:30
Lørenskog 11-12 & 13-14
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 18:30 - 20:00
Årvoll 08/09/10
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 18:00 - 21:00
Trening OSSL
Skytebane  
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 17:30 - 18:30
Årvoll 14/15
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 17:30 - 19:00
Årvoll 2012
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 12:30 - 14:30
Apalløkka skole 9E
Skileik v/arenahuset  
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 09:00 - 10:00
Wang
  Les mer  
Man. 17 Jan
kl 08:00 - 10:00
Wang
  Les mer